ВХОД            Регистрация
Со100-ЯТЕЛЬНОСТЬ. Блог Романа Пурия
Блог ведет purij roman petrowycz
 
Блог ведет purij roman petrowycz
1   ·   2   ·   3   ·   4   ·   5   ·   6   ·   7      »      [46]

СО100-ЯТЕЛЬНОСТЬ. Блог Романа Пурия

Изображения  публикация содержит:
изображения;

СОСТОЯТЕЛЬНОСТЬ

Бизнес-школа в притчах и анекдотах

Здоровье: Культура питания

Экономические новости: экономический кризис, финансовый кризис

Школа: шаги состоятельности

Мои клубы: Клуб Со100ятельность

Мои блоги:

Бедные и богатые

Purij Design - Мебель от Романа Пурия

Заможність

Мой авторский видеоблог

 

  на youtube.com

 

                        “Відеоблог Романа Пурія”.

Комментарии (16) 16:34 | 03.08.2010

Купити книгу Планування щасливого життя та Заможність у Львові

 

Роман Пурій. Уляна Лущ "Планування щасливого життя".

Роман Пурій "Заможність. Філософія. Теорія. Практика"

Купити у Львові книги "Планування щасливого життя та "Заможність. Філософія. Практика"

можна за адресою: проспект Шевченка, 8; "маг7 "Українська книгарня".

А також можна замовити їх  Новою поштою,

написавши повідомлення у Messendger на цій сторінці 

Комментарии (0) 17:21 | 08.07.2019

український інститут дослідження щастя

 

Український інститут дослідження щастя

У Львові відкрився Український науково-дослідний інститут дослідження щастя.

29 травня 2019 року у Львівській обласній універсальній науковій бібліотеці відбулася презентація новозаснованого Українського інституту дослідження щастя (УІДЩ, The Ukrainian Institute for Happiness Research https://www.facebook.com/happiness.lviv/). Фундаторами УІДЩ є співавтори книги «Планування щасливого життя» лікар, магістр ділового адміністрування, підприємець, бізнес-тренер і блогер Роман Пурій та кандидат філософських наук, доцент, письменниця, перекладачка і блогер Уляна Лущ. Саме під час роботи над книгою зародилася ідея створення інституту. «Заглибившись у дослідження щастя, ми побачили широчезний горизонт можливостей для ефективного вирішення проблем у різних галузях та на різних рівнях суспільного життя», – зазначила Уляна Лущ, заступник директора з наукової роботи УІДЩ. «У нашій книзі ми говоримо про те, як кожна людина може організувати та здійснити своє щастя, а завдяки інституту ми плануємо впроваджувати наші розробки у соціально-політичні та економічні проекти», – прокоментував Роман Пурій, директор УІДЩ. Місією УІДЩ є розробка стратегій соціально-політичного та економічного розвитку українського суспільства. Серед завдань, зокрема, є: проведення досліджень феномену щастя із залученням методологічного інструментарію філософії, психології, соціології, антропології, економіки, медицини, нейронауки; розробка методик та практичних рекомендацій для підвищення ефективності бізнесу; проведення конференцій, науково-практичних семінарів та інших комунікаційних заходів; просвітницька діяльність через проведення тренінгів та воркшопів.  Скопійовано з сайту: www.chb.in.ua

Комментарии (0) 11:33 | 08.07.2019

Розмова про щастя: від теорії до практики

Розмова про щастя: від теорії до практики

Олег Дуда,  ліакр-хірург, голова Українського лікарського товариства у Львові, заступник головного лікаря з хірургічної роботи Львівського державного онкологічного регіонального лікувально-діагностичного центру (ЛДОРЛДЦ):

Щастя є дуже важливим і водночас дуже складним поняттям. Сьогодні ми поговоримо про те, як бути щасливим та яка роль щастя у суспільстві з авторами книги «Планування щасливого життя», презентація якої відбулася в Українському лікарському товаристві у Львові 20 травня 2019 р. та співзасновниками Українського інституту дослідження щастя (УІДЩ) Романом Пурієм, лікарем, магістром ділового адміністрування і директором УІДЩ та Уляною Лущ, доцент, кандидатом філософських наук, доцентом кафедри філософії та економіки ЛНМУ ім. Данила Галицького і заступником директора з наукової роботи УІДЩ. Тож що таке щастя? Яке визначення Ви даєте цьому поняттю у своїй книзі?

Роман Пурій: Ми розглядаємо щастя, як комплексне явище, що розгортається на трьох рівнях: біологічному, соціальному та духовному. На біологічному рівні щастя є результатом стимуляції різних центрів мозку, зокрема, тих структур мозку, що відповідають, за насолоду і задоволення. Надзвичайно вагомим для людського щастя – тобто щастя як задоволеності життям загалом, яке відрізняється від короткотривалого тваринного задоволення – відіграє неокортекс, ділянка мозку, де «живе» наша самосвідомість. Саме неокортекс завдяки довготривалій пам’яті дозволяє нам аналізувати своє життя, обмірковувати та планувати своє майбутнє. А планування і процес втілення задуманого приносить нам тривале щастя. Тож у нашому тілі щастя проявляється через специфічні нейронні зв’язки, що формуються у нашому мозку. А тому, як ми стверджуємо, щастю можна і треба навчитися, тобто навчитися виробляти стійкі нейронні зв’язки певного роду в нашому мозку. Навчитися частіше переживати позитивні емоції – виробити умовний рефлекс. У цьому напрямку дослідження щастя ми розпочали співпрацю з доктором психологічних наук, фахівцем з нейропсихології Богданом Ткачем, який виділяє аж п’ять рівнів біологічного прояву щастя.  Скопійовано з сайту: www.chb.in.ua

Продовження статті тут: 

Комментарии (0) 08:57 | 08.07.2019

Український інститут дослідження щастя

У Львові відкрили Український Інститут Дослідження Щастя.

Побутує думка, що чим більше людина заробляє ????????, тим вона щасливіша ????.

 

Вчені називають різні суми, які “необхідні для щастя”. Так верхня межа доходу, необхідного для щастя середньостатистичного австралійця – 125 тисяч доларів на рік, жителів Північної Америки – 105 тисяч доларів, Західної Європи – близько 100 тисяч доларів. Для Східної Європи – 45 тисяч доларів на рік. В Україні подібне опитування не проводилось але, ймовірно, сума в 12 000 доларів на рік зробила би щасливими дуже багатьох українців.
Також відомо, що приріст ВВП дає набагото більший ефект для відчуття щастя у бідних країнах, ніж у багатих. Тож збільшення доходів справді може ощасливити українців.
Люди з малими доходами або ті, що втратили джерело доходу, відчувають себе нещасними. Вони відчувають страх, невпевненість, безнадію тощо. Поява грошей зі стабільного джерела доходу усуває відчуття нещастя – і на деякий час з’являється відчуття щастя. Але з плином часу відчуття щастя не зростає. 
?Після досягнення певного рівня добробуту, тобто фінансової безпеки, щастя людей не тільки перестає рости, а навіть падає. Наприклад, ВВП Великої Британії щороку зростає, а щастя – навпаки – знижується або залишається на тому ж рівні.
?Фінансова незалежність (поширений термін), а точніше фінансова безпека є вагомою, але не достатньою для справжнього тривалого щастя. Для цього людині потрібні інші речі з духовно-інтелектуальної сфери: мрії????, бачення свого щасливого майбутнього????, планування???????? і рух до поставленої мети ????.
Якщо людина знаходить роботу, що дозволяє їй усунути базові матеріальні проблеми, але не дає можливості росту та самореалізації або ж напрямок фірми не співпадає з баченням щасливого майбутнього працівника, то починає наростати невдоволення, що переростає у відчуття нещастя. Така людина починає шукати інші джерела отримання задоволення ???????? (алкоголь, наркотики, екстремальні види спорту, яскраві видовища тощо). 
До того ж, дослідження Національної статистичної служби Великобританії свідчать, що щасливішою людину роблять “вільні гроші” – заощадження, інвестиції в нерухомість, цінні папери та інші джерела резидуального доходу. А от підвищення пенсії, чи матеріальна допомога від держави має менший ефект.
Опитування 4 000 мільйонерів виявило, що гроші, які вони отримали у спадок чи внаслідок “ вдалого” шлюбу, не дають такого відчуття щастя, як ті, що вони заробили власними зусиллями. Тобто справжнє тривале щастя людина черпає з процесу самореалізації та здійснення власних мрій.
?Окрім наявності стабільного джерела доходу, має значення й культура ставлення людини до грошей. Важливо те, як людина витрачає гроші. Важливі знання про гроші: не тільки як заробляти, а й що робити з заробленим.
Багато людей переконані, що щасливішими їх зроблять здобуті матеріальні блага ????????????. Інші вважають, що стануть щасливими, “придбавши” яскраві враження і гострі відчуття????????????????????. Насправді ж, в обох випадках відчуття щастя короткотривале. Такі інвестиції можуть вплинути на відчуття щастя і згодом не викликати розчарування лише в тому випадку, якщо людина не вважає їх єдиною ціллю свого життя.
? Справжнє довготривале щастя є результатом або ж приємним «побічним продуктом» життя, орієнтованого на саморозвиток та самореалізацію.
?Тож для того, аби гроші справді сприяли нашому щастю, їх потрібно вкладати у засоби саморозвитку, самореалізації та втілення своїх мрій: знання???????? ????,зв’язки ???? та підприємництво????.

  

 

Комментарии (0) 06:10 | 19.06.2019

Strim Box tv, коментарі за кадром, №2

Strim Box tv. Коментарі зак кадром №2

Перша "проба пера"нашого каналу в ще неоформленій студії відбулось з Мирославом Нагірним. Політиком, громадським діячем. 31 березня 2017 року. 

Чи не пора перейти до здійснення влади, а не делегувати її комусь, думати як контролювати і як повернути її "назад" після того як виявиться що вона "злочинна"?

Громадянське суспільство, що це таке? Проблеми самоорганізації суспільства. Проблеми ОСББ. Проблеми з усвідомленням свого відношення до власності: моє-твоє-наше. 

Зона комфорту. Розширення зони комфорту людини в суспільстві. 

Розмежування владних повноважень між громадою і державою. Власність? Відповідальність власника. Свідомість власника. Право на дохід від приватної і суспільною власності.

Зонування зон комфорту і проблем в територіальних громадах.

Це та інше дивіться на нашому каналі. 

Підписуйтесь щоб отримувати повідомлення про прямі трансляції.

Комментарии (0) 11:15 | 01.05.2017

Новий проект г/о "Заможність" Стрім канал і прямі трансляції.

 

Громадське телебачення у Львові! 

Національний просвітницький проект "Заможність"

розпочав прямі трансляції програм через канал Ю-тюб

Strim Box tv 

Редакційна політика каналу – створення і обслуговування платформи для допомоги громадським організаціям і окремим активним громадянам в доведенні їх життєвої позиції до ширшого кола зацікавлених. 

Опція 2 – нова пропозиція для блогерів. Стрім Бокс надає платформу для роботи і публікацій відеоблогерам !

Запрошуємо до перегляду та активної участі в роботі студії і каналу. 

Підписуйтесь і отримуйте найсвіжіші новини!
Комментарии (0) 09:56 | 17.03.2017

Відеопрезентація з відкриття персональної виставки в готелі Дністер (Львів)

Львів. 13 травня, 2016 року. 18:00

Пора! Пора відкивати першу персональну виставку. Як це відбувалось?

Десь так :  відеозвіт. Сюр-поп-арт по-українськи! Вінтрельєф і коллаж-рельєф додається.

"По чому красота для народу?" Дивитись тут

Комментарии (0) 13:28 | 10.07.2016

Вінтаж-рельєф в стилі Purij Design

Вінтажний рельєф або вінтрельєф – нове слово в декоративно-прикладному мистецтві. 

Головні ознаки стилю:

– Об'єм.

Це барельєф.  Він досягається використанням вінтажних речей – речей що були колись модними, улюбленими, такими з якими не хочеться розлучатись... але і носити вже не можна. Це речі з бабусиного чи дідусевого куферка (скрині) чи з власної шафи для одягу. Картини в стилі вінтрельєфу мають вигляд барельєфу. Власне тому слово "рельєф", як кореневе, входить в склад слова-назви;

– Використання вживаних віконних рам; 

"Металізація" і патинування.

– Використання фактурних матеріалів для заднього плану чи фону (підкладка).

В основі жанру лежить розробка технології "металізована шкіра" яку вперше застосувала компанія Пурій дизайн (Purij Design) для декорування кованих меблів та аксесуарів.

Додаткові ілюстрації тут

Металізована шкіра в декоруванні кашпо під вазони з квітами. Як додаток до підставки під вазони і кашпо. Предтеча стилю вінтрельєф. Грошове дерево в кашпо на кованій підставці .

Металізована шкіра в декоруванні меблів. Робота з "металізованою шкірою" наштовхнула і ідею вітрельєфу, а вінтажний рельєф розвивається в напрямку вінтаж-коллаж.

Перший цифровий каталог робіт Р.Пурія. Фотограф Тетяна Сенюк

На фото: 1) робота під назвою "Альфа. Шкіра і кості"

2)Фрагмент декору настінного вішака в кафе "Кава з молоком".

 

Deutsche Version:

Vintage Relief oder Vintrelief - Ein neues Wort in der dekorativen (...) Kunst.

Die wesentlichen Merkmale des Stils:

- Volumen bzw. Basrelief. Dies wird erreicht durch den Gebrauch von Gegenstaenden aus vergangenen Zeiten- Gegenstaende die frueher einmal modisch und geliebt waren, ebendiese von denen man sich nicht trennen kann... Man sie aber nichtmehr tragen kann. Gegenstaende aus dem Kuferk(?) der Oma oder des Opas oder sogar aus dem eigenen Kleiderschrank. Bilder denen der Stil des Vintreliefs eigen ist erregen den Eindruck ein Basrelief zu sein. Aus diesem Grund ist das wort "Relief" Kern der Nomenklatur;

- Der Gebrauch von benutzten Fensterrahmen

- "metalisiereung" und Patinisation (?)

- Das Verwenden von texturierten Matrialien als Hintergrund

In diesem Genre wird eine Technik verwendet die Leder wie Metall aussehen laesst, welche von der Firma Purij Design ins Leben gerufen wurde, fuer die Dekoration von geschmiedeten Moebeln und Accessoires.

Zusaetzliche Bilder sind hier zu finden

Metallisierung von Leder zur Dekoration von Untertoepfen waren der Vorlaeufer des Vintreliefs. Hier ein Bild eines Geldbaumes mit Untertopf auf einem (...) Untergrund.

Metalliesierung von Leder zur Dekoration von Moebeln

В фотоальбомі представлені фотографії художньо-декоративних робіт в дещо новому і незвичному стилі. Це Вінтажний рельєф абовінт-рельєф.Це – нове слово в декоративно-прикладному мистецтві. 
В основі жанру лежить технологія "металізована шкіра" яку вперше застосувала компанія Пурій дизайн (Purij Design) для декорування кованих меблів та аксесуарів.

 

Головні ознаки стилю:

– 3D-об'єм. Фактично це барельєф.  Він досягається використанням вінтажних речей – речей що були колись модними, улюбленими, такими з якими не хочеться розлучатись... але і носити вже не можна. Це речі з бабусиного чи дідусевого куферка (скрині) чи з власної шафи для одягу. Картини в стилі вінтрельєфу мають вигляд барельєфу. Власне тому слово "рельєф", як кореневе, входить в склад слова-назви;

– Використання вживаних віконних рам; 

"Металізація" і патинування.

– Використання фактурних матеріалів для заднього плану чи фону (підкладка).

Цифровий каталог робіт Р.Пурія за 2015 рік

Комментарии (0) 13:26 | 26.02.2016

Авторський відеоблог Романа Пурія. Випуск №5

Інтерв'ю з професійним, дипломованим психологом і коучем Оленою Нагірною.

Розпочала роботу наша, оновлена, кіностудія для запису просвітницьких відеопрограм ГО "Заможність". Ми збільшили розміри самої студії і її технічні можливості. Нове освітлення, система звукозапису, оновили і інтер'єр студії. Пропонуємо вашій увазі перший відеозапис програми "Зустріч з цікавою особистісттю".

Всіх зацікавлених запрошуємо до співпраці. Я вже готую наступні зустрічі з авторами книжок-лауреатів премії Львівського книжкового форуму, поітиками, бізнесменами. В проекті нова програма – "Культура харчування ділової людини!"

А ще триває робота над новою кіностудією, що дозволить проводити якісні записи круглого столу.

Комментарии (0) 09:32 | 16.10.2015
1   ·   2   ·   3   ·   4   ·   5   ·   6   ·   7      »      [46]
 

Блог ведет purij roman petrowycz© 2010 «Evolline».
© 2010 «Do100verno».

Со100-ЯТЕЛЬНОСТЬ. Блог Романа ПурияБЛОГ ВЕДЁТ МАГИСТР ДЕЛОВОГО АДМИНИСТРИРОВАНИЯ, КАВАЛЕР ОРДЕНА ЕВРОПЕЙСКОЙ АССОЦИАЦИИ БИЗНЕСА,ВРАЧ, БИЗНЕСМЕН И ОБЩЕСТВЕННЫЙ ДЕЯТЕЛЬ. ПРОФЕССИОНАЛЬНО НА ТЕМЫ:СОСТОЯТЕЛЬНОСТЬ - КУЛЬТУРА ОБРАЩЕНИЯ С ДЕНЬГАМИ; ЗДОРОВЬЕ КАК РЕСУРС - КУЛЬТУРА ПИТАНИЯ; ЗАКОНЫ ВЛАСТИ - КУЛЬТУРА ОБЩЕНИЯ.ЭКОНОМИКА- АНАЛИЗ И ПРОГНОЗЫ. ЗДОРОВЬЕ+ВРЕМЯ+ЗНАНИЯ+СВЯЗИ=ДЕНЬГИ. - ИСКУССТВО УПРАВЛЕНИЯ СОБСТВЕННЫМ КАПИТАЛОМ.ДЕНЬГИ - НЕ ЦЕЛЬ, А СРЕДСТВО ОСУЩЕСТВЛЕНИЯ МЕЧТЫ!Авторизация

Закрыть [X]
Логин:

  
Пароль:

  
Забыл пароль

 
Логин:     Пароль: